KONST / Litografier / Färglitografi 9241278
nr 924 1278
Färglitografi
Birgit Ståhl Nyberg, 52/260, signerad, motivet: 49x64
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 november 2014
kl 19:40:47
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)